SAUNY OGRODOWE – BESTSELLERY 2023

Na co zwrócić uwagę przy zakupie sauny ogrodowej?

Sauna ogrodowa będzie wyróżniającym się elementem Twojego ogrodu. Warto zadbać, by kształt oraz styl wykończenia sauny pasował do swojego otoczenia.

Jaki jest koszt sauny ogrodowej?

Najtańszy wariant sauny ogrodowej, spełniającej wymogi użytkowania oraz objętej 3 letnią gwarancją producenta, to wydatek rzędu 12 tysięcy złotych. Przy wyborze większych saun, dodatkowych udogodnień czy wyposażenia wyższej jakości koszty stosunkowo rosną.

Sauna ogrodowa nowoczesna

Domek sauny o nowoczesnej bryle najczęściej posiadający duże przeszklenia oraz część przebieralni wraz z prysznicem.

Dużą popularnością cieszą się nowoczesne sauny ogrodowe na wymiar. Kubatura, kształt oraz wykończenie wewnętrzne/zewnętrzne uwarunkowane są stylem domu i ogrodu. Takie sauny są przystosowywane indywidualnie pod wymogi klienta oraz produkowane na zamówienie.

Sauna ogrodowa beczkowa

Prezentuje się najlepiej w ogrodach wiejskich, a także często stanowi atrakcję na terenach turystycznych (pensjonaty, osady, kurorty).

Przy zakupie sauny ogrodowej warto więc zwrócić uwagę na takie czynniki jak:

  • Kształt
  • Wielkość
  • Rodzaj drewna użytego przy budowie sauny
  • Wykończenie wnętrza i ścian zewnętrznych
  • Wyposażenie sauny

BESTSELLERY 2023

NOWOCZESNE SAUNY OGRODOWE

OLIWIN 5

Dzięki minimalistycznemu, skandynawskiemu wzornictwu oraz inteligentnym funkcjom, sauna ta idealnie wpasowuje się w nieszablonową architekturę ogrodu.

Sauna na wymiar OLIWIN 5 to projekt, który w pełni tworzony jest pod wymogi klienta. Dzięki różnorodności materiałów wykończeniowych i układu budynku tworzymy saunę, która nie tylko uatrakcyjni ogród, ale także będzie służyła swojemu właścicielowi przez następne lata.

TOPAZ 9

Zainspirowany klasyczną architekturą łączy w sobie skandynawski minimalizm oraz tradycyjną formę domu z dwuspadowym dachem, a w połączeniu z olbrzymią przeszkloną ścianą frontową idealnie wtapia się w nowoczesne otoczenie i pozwoli rozkoszować się chwilami pełnymi relaksu.

Sauna na wymiar TOPAZ 9 to projekt, który w pełni tworzony jest pod wymogi klienta. Dodatkowo wyposażony jest w prysznic, co pozwoli użytkownikom prawidłowo przeprowadzić seans w saunie.

BECZKOWE SAUNY OGRODOWE

Po wybraniu określonego modelu masz możliwość skonfigurowania go do swoich potrzeb.

Dostępne parametry do wyboru:

  • kolor dachu,
  • piec elektryczny bądź opalany drewnem,
  • rodzaj materiału świerk/drewno modyfikowane termicznie
  • rodzaj okien,

Zamontowana sauna pokryta jest bejcą REMMERS, aby zabezpieczyć ją przed czynnikami zewnętrznymi.

SAUNA 2/3 OSOBOWA

SAUNA 4 OSOBOWA

SAUNA 6 OSOBOWA